Głosuj na NIE! Powstała nowa inicjatywa obywatelska mieszkańców Warki!

Przyłączamy się do prośby jednego z mieszkańców Warki, aby poinformować Państwa o powstaniu nowej strony internetowej: http://glosujnanie.pl/ 

Strona wyjaśnia, że Warka ma wybór! Że mieszkańcy gminy w nadchodzących wyborach samorządowych mogą zagłosować przeciw obecnemu Burmistrzowi. Ponieważ jest tylko jeden kandydat, mieszkańcy mogą go poprzeć, ale nie muszą. Przy jego nazwisku na karcie do głosowania będzie jeszcze jedno okienko do zakreślenia NIE POPIERAM TEGO KANDYDATA!

Teraz młode pokolenie, które nie uczestniczyło do tej pory w wyborach ma dodatkową motywację, aby się przełamać i iść zagłosować. Dotychczas głównym argumentem tej grupy wyborców (jeżeli chodzi o brak udziału w wyborach) było hasło „NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ”.

Po raz pierwszy w historii Warki możesz iść i wyrazić swój sprzeciw i powiedzieć NIE dla prowadzonej polityki. 

Pan Dariusz Gizka w nadchodzących wyborach musi uzyskać 51% poparcia wśród osób, które poszły na wybory. Jeżeli takiego poparcia nie uzyska, wówczas decyzję o tym kto ma zostać Burmistrzem Warki podejmie nowo wybrana Rada Gminy. Dlatego bardzo ważny jest każdy głos. W jednomandatowych okręgach radni wygrywają czasem przewagą tylko 5-6 głosów.

Wybory odbędą się 21 października.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.