Kolejne wydanie w DRUKU

Chwila minęła od naszego ostatniego numeru, jednak już teraz gdy uporządkowaliśmy kilka spraw wewnętrznych z dumą możemy ogłosić, że WRACAMY!

Z tego miejsca bardzo dziękujemy za liczne maile i telefony ze słowami otuchy i wsparcia, które utwierdzają nas, że nasze wydawnictwo jest potrzebne oraz że zgromadziło już dużą rzeszę czytelników. Jednocześnie odpowiadamy na zawsze zadawane pytanie, które pada w nasza stronę: „Kiedy kolejny numer?”

Wydawnictwo przejdzie kilka zmian. Po pierwsze będziemy ukazywać się jako kwartalnik, a kolejny numer powinien pojawić się już w styczniu. Z czasem zakładamy zwiększenie częstotliwości wydań gazety, która docelowo ma stać się miesięcznikiem. Jest to jednak uzależnione od dwóch czynników. Pierwszy to aspekt finansowania. Dlatego już teraz zapraszamy potencjalnych reklamodawców do zgłaszania się do nas w celu zamieszczenia reklamy – stawki są bardzo atrakcyjne, gdyż celem jest samo finansowanie gazety, a nie pensje (których u nas nikt nie pobiera).
Drugi czynnik to odpowiedni zespół redakcyjny, który cały czas budujemy.

Zapraszamy każdego kto chciałby zacząć pisać, do kontaktu z nasza redakcją. Chcemy mówić nie tylko o aferach i sprawach politycznych. Stąd zapraszamy osoby o szerokich zainteresowaniach do kontaktu z nami, aby zacząć pisać o sporcie, kulturze, czy awariach wodociągów i innych wydarzeniach z naszego regionu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem e-mail.: warkabezcenzury@gmail.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.