„Kradzież” jakiej w Warce jeszcze nie było!

Napisała do nas jedna z naszych czytelniczek. Jak wiadomo w Warce w najbliższą niedzielę odbędą się komunie. Oznacza to kolejki w sklepach i spore problemy dla zapominalskich, którzy zapomnieli sobie np. zamówić wymarzone smakołyki, aby uniknąć niepotrzebnego stresu.

Nasza czytelniczka wybrała się dzisiaj do Cukierni Kazana zlokalizowanej przy Szkole Podstawowej nr 2. Chciała odebrać małe różowe bezy na komunie dziecka. Okazało się jednak, że tych nie ma! Po szybkim dochodzeniu przeprowadzonym przez Panią z cukierni okazało się, że rano przyszła jedna stała klientka po małe różowe bezy. Gdy chciała je kupić, została poinformowana, że tych już nie ma. Pani zobaczyła wystające pudełko z za lady i oskarżyła sprzedawczynię o kłamstwo. W odpowiedzi została poinformowana, że jest to produkt zamówiony przez inną klientkę. Niezadowolona opuściła cukiernię.

Wydawać by się mogło, że to koniec tej historii. Jednak nie! Wspomniana Pani poczekała, aż zacznie się druga zmiana w cukierni. Wówczas ruszyła do niczego nie świadomej ekspedientki i powiedziała, że to dla niej odłożone bezy! Ekspedientka wydała tej Pani towar, wierząc że działa w dobrej wierze.

Dosłownie 30 minut później przychodzi do cukierni nasza czytelniczka i cała sprawa wychodzi na jaw.

Szok i niedowierzanie! Sytuacja w którą trudno uwierzyć! Jednak nasi drodzy czytelnicy… jak zobaczycie małe, różowe bezy u kogoś na stole komunijnym w najbliższą niedzielę… to wiedz, że coś się dzieje!!!

Była chytra baba z Radomia… jest i „złodziejka” z Warki;)

3 Komentarze

  1. Oczywiście to nie kradzież. Raczej oszustwo, bo ta pani wprowadziła w błąd pracownika. Więc z jednej strony albo pracownicy są nie doinformowani albo bylo to z ich strony działanie w dobrej wierze, tak jak napisano w tym tekście.

  2. Przyznam,że faktycznie kradzież na skalę XXI wieku. Pani wydaję mi się, że zapłaciła na towar mimo tego, że nie powinna go otrzymać a samo wydanie to błąd pracownika Kazana. Więc o jakiej kradzieży mówimy. Dwa nie tylko owa Pani jest w posiadaniu tych bez więc osądzanie, że jak na komunii będą różowe bezy to wiedź , że coś się dzieję jest totalnie nie na miejscu …… No chyba że te bezy były były w takim kolorze i formacie dla Pani ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.