Po prostu przepychota!

To miejsce to z pewnością gratka dla miłośników łakoci i żelek. W Warce przy ul. Franciszkańskiej 21 w kawiarni Kraina Lodów powstała kraina żelek. Olbrzymi wybór powoduje, że każdy nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie. Wszystkie żelki są na wagę w jednej cenie. Dlatego każdy może sobie zapakować choćby po jednej sztuce tych słodkości.

W ofercie znajdują się żelki klasyczne, bezglutenowe, bez tłuszczu oraz wegańskie. Nowością są również papryczki chilli (żelki), które swoją ostrością potrafią rozpalić podniebienie smakoszy. Niebawem mają pojawić się również żelki bez cukru.

Obecnie jest ok 50 rodzajów żelek, cukierków oraz gum do żucia. Przygotowano również specjalną ofertę walentynkową z sercami i innymi akcentami związanymi z tym świętem. Znajdziemy tu połączenie żelek jogurtowych z klasycznymi, żelki o smaku banana, arbuza, marakuii, czy truskawek i marchewki.

Prócz oferty żelkowej w kawiarni można miło spędzić czas z kubkiem kawy, czy czekolady zajadając się goframi oraz lodami własnej produkcji, które zostały okrzyknięte przez klientów jako najlepsze w powiecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.