Podaruj komuś pyszne święta – Świąteczna Zbiórka Żywności

            Fundacja Młodzi dla Warki już po raz kolejny zaprasza do włączenia się w akcję „Świąteczna Zbiórka Żywności” dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Odbędzie się ona w dniach 23-27 listopada w sklepach na terenie Warki oraz, wyjątkowo, Góry Kalwarii.

            Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas radości i rodzinnych spotkań przy obficie zastawionym stole. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na szczęśliwe przeżywanie tego czasu i bogatą kolację wigilijną.

            Tegoroczna Zbiórka będzie miała nieco inny charakter niż poprzednie. Zazwyczaj w sklepach można spotkać Wolontariuszy, którzy przyjmują żywność. Tym razem, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w kilku sklepach na terenie Warki i Góry Kalwarii wystawione będą kosze, do których chętni będą mogli wrzucać zakupione artykuły spożywcze.

            Bożonarodzeniowa Zbiórka organizowana jest w tym roku we współpracy z Bankiem Żywności oraz Kościołem Chrześcijan Baptystów w Górze Kalwarii.

            Punkty, w których będzie można zostawiać zakupione jedzenie:

Warka:

– Biedronka, ul. Warszawska 19

– Biedronka, ul. Pułaskiego 2C

– Netto, ul. Puławska 9

Góra Kalwaria:

– Biedronka, ul. Pileckiego 4

– Biedronka, ul. Wojska Polskiego 37

– Tesco, ul. Pijarska 123

– Lidl, ul. Wyszyńskiego 13A

            Zapraszamy serdecznie wszystkich Mieszkańców Warki oraz Góry Kalwarii do pozostawiania żywności w wyznaczonych koszach w powyższych sklepach. Wspólnie sprawmy, by te Święta były magiczne dla Wszystkich!

Autor: Anna S.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.