Wrak Race Głowaczów już w najbliższą niedzielę

Już 14 października tym razem w Głowaczowie zmierzą się fani motoryzacji o prym najszybszego wraka! Impreza przeniosła się do Głowaczowa, gdzie wsparcie gminy i Wójta przerosło oczekiwania organizatorów. 

Zapraszamy do rozmowy z Łukaszem Sobierajem, organizatorem Wrak Race!

Skąd decyzja o przeprowadzce?

Nawarstwiło się kilka spraw, ale najważniejsza to wsparcie jakie otrzymujemy od Wójta Gminy Głowaczów Pana Józefa Małaśnickiego. Gmina pomogła w znalezieniu działki, pomogła w stworzeniu toru oraz zabezpiecza imprezę poprzez zapewnienie obecności Straży Pożarnej oraz Ratowników Medycznych. Wójt rozumie, że taka impreza to nie tylko atrakcja dla lokalnej społeczności, ale również promocja dla regionu, stąd na zwycięzców czekają puchary ufundowane przez Wójta i tak jedziemy o Puchar Wójta Głowaczowa.

Co nowego czeka uczestników?

Nowe jest wszystko. Zacznijmy od toru, gdyż ten całkowicie się różni od naszej wcześniejszej propozycji. Tu mamy więcej prostych odcinków, tor dookoła zabezpieczony jest wysoką bandą. Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Dodatkowo cała mnogość sponsorów! Nowością jest nagroda w postaci samochodu za I miejsce ufundowana przez Stację Obsługi Samochodów Edwarda Strzeżka, ale również:

Techman za miejsca I, II, III:

Serwis Opon Paweł Mrowiński za miejsca I, II, III

Auto Detaling Hołuń – voucher na 250 zł za I miejsce

Super Smile – Tablet – I miejsce

Nowością jest nagroda specjalna dla publiczności. Osoby najgłośniej dopingujące otrzymają nagrodę specjalną od Dyrektora Browaru Warka oraz Grupy Żywiec od brandu Warka 0%.

oraz BroWarka (lokalny browar rzemieślniczy) ufundowała nagrodę specjalną!

Czy można wynająć auto i do kiedy są zapisy?

Zapisy trwają niemal do końca. Należy się ze mną skontaktować. Dodatkowo można wypożyczyć auto u nas, więc jeżeli ktoś nie zdąży, to nie ma strachu.

Dziękuję za rozmowę. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.