XII WARECKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI ZAKOŃCZONA SUKCESEM

18 GRUDNIA JUŻ PO RAZ XII WOLONTARIUSZE FUNDACJI MŁODZI DLA WARKI ZBIERALI ŻYWNOŚĆ DLA SENIORÓW Z REJONU WARKI.

Jak co roku przed Świętami, Fundacja Młodzi dla Warki organizuje zbiórkę żywności dla osób w potrzebie. W związku z obostrzeniami pandemicznymi, wysokimi cenami produktów spożywczych oraz rosnącym opłatą przed Wolontariuszami Fundacji było trudne zadanie. Celem było przygotowanie 100 paczek. Ponownie dzięki wsparciu lokalnej społeczności zbiórka odniosła wielki sukces.

Dzięki pomocy mieszkańców cel udało się osiągnąć i już 19 grudnia wolontariusze z Klubu Motocyklowego Cobra oraz Stowarzyszenia Serce Cobry rozwieźli podarki do podopiecznych Fundacji. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie przyjaciół Fundacji Młodzi dla Warki. Dlatego szczególne podziękowania należą się:
– Hannie Zarzyckiej
– Annie Sobieraj
– Małgorzacie Gajownik
– Marzenie Wronkiewicz
– Kajtkowi Wojtkowskiemu
– Danielowi Liszka wraz z siostrą i mamą
– Magdalenie Zarzyckiej
– Markowi Waś wraz z małżonką
– Arturowi Kowalczykowi wraz z dziećmi

Nie obeszłoby się bez wsparcia lokalnych przedsiębiorców, dlatego Fundacja składa wielkie podziękowania nie tylko wspaniałym wolontariuszom, ale również:
– Piekarnia Kowalczyk – Pan Robert Kowalczyk
– Agro Pak – Pan Jacek Orlik
– Ter-Pol Skup Owoców i Warzyw – Pan Wojciech Podymniak
– Agencja Reklamowa TOMI – Pan Tomasz Pocheć oraz Pan Tomasz Polak

Jak podkreśla Prezes Fundacji Młodzi dla Warki – Łukasz Sobieraj, tegoroczna zbiórka żywności nie udałaby się bez wielkiego serca i zaangażowania dwóch organizacji. Pierwszą z nich jest Klub Seniora „Radość Życia” z siedzibą w CESiR Warka. Te młode i niezwykle aktywne seniorki cały dzień kwestowały przy sklepie Vivo. Ich niezwykłe zaangażowanie było widać w szybko wypełniających się koszykach, gdzie klienci sklepu mogli zostawić żywność wspierającą całą akcję.

Kolejna organizacja to Klub Motocyklowy Cobra z Grójca, który po raz kolejny wspiera organizację przy dystrybucji paczek. To oni 19 grudnia w niedzielę, nie bacząc na pogodę jeździli po całej gminie z podarkami od Fundacji Młodzi dla Warki.

KOLEJNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI NA TYDZIEŃ PRZED WIELKANOCĄ. NIEBAWEM KOLEJNE NEWSY Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.