8 grudnia Mikołajkowy Wrak Race w Głowaczowie

Zbliża się kolejna impreza w klimacie rozbijania samochodów. Tym razem każdy kto odwiedzi piknik ma szanse wrócić do domu „nowym” Audi 80 B4!

Już 8 grudnia miłośnicy zmagań Wrak Race spotkają się w Głowaczowie. Jak sama nazwa wskazuje są to wyścigi wysłużonych samochodów, które na torze mają dokończyć swego żywota. To powoduje, że zmagania są bardzo emocjonujące i przyciągają rzesze fanów motoryzacji i dobrej zabawy.

Fundacja Młodzi dla Warki jak zawsze będzie prowadzić kwestę. Ta Mikołajkowa jest wyjątkowa i inna od wszystkich. Tym razem fundacja będzie zbierać pieniądze dla siebie! Środki które zostaną zgromadzone będą przeznaczane między innymi na produkcję materiałów reklamowych, które informują o prowadzonych działaniach. Przykładem może być Zbiórka Żywności organizowana tydzień po Wraku.

Fundacja prowadzi jasną politykę finansową. Celowo jest powołany jednoosobowy zarząd, gdyż w tej sytuacji nie może on pobierać żadnych pensji ani nagród. To powoduje, że wszystkie osoby zaangażowane w Fundacji robią to pro-bono.

Podczas najbliższego Wrak będzie można również wygrać auto! Wystarczy przyjechać na piknik i wziąć udział w zabawie fantowej! Do wygrania jest Audi 80!

Podziękowania dla przyjaciół Wraka

Stacja Obsługi Samochodów Edward Strzeżek
DoCar Warka
Auto Express
Serwis Opon Paweł Mrowiński
TechMan producent kluczy ASTA
Centrum Renowacji
Stal System bramy i ogrodzenia
Forma Warka
Centrum Ubezpieczeń SULICH
Hodowla Ślimaków Wieczorek
Fresh Serwice
Producent Przyczep Rolniczych Wodziński
Lakiernia Głowaczów
Manufaktura Wosku
Biesiadowo Warka
Salon Kosmetyczny Victoria Vynn Warka
Superfajer.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.