Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności 14-15 grudnia

Już za tydzień kolejna zbiórka żywności organizowana przez Fundację Młodzi dla Warki. 14-15 grudnia pod sklepami Biedronka, Lewiatan i Netto wolontariusze będą zbierać żywność, która trafi między innymi do samotnych seniorów w regionie.

To kolejna zbiórka zorganizowana przez Fundację i pewnym jest, że wpisała się ona na stałe w klimat przedświątecznych zakupów. „To niewątpliwie cieszy. Dostaję telefony zarówno od osób, które czekają na naszych wolontariuszy, jak i od osób, które chcą się włączyć w pomoc. W poprzednim roku udało nam się w sumie przygotować blisko 200 paczek (zbiórka na Wielkanoc i Boże Narodzenie) które zaraz po zakończeniu zbiórki dotarły do nowych domów” mówi Łukasz Sobieraj prezes Fundacji Młodzi dla Warki.

Fundacja prosi o zgłaszanie się wolontariuszy do akcji. W planie są dyżury wolontariuszy przy wózkach po 2h. Oczywiście jeżeli ktoś chce pomagać dłużej, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Fundacja prosi również o zgłaszanie się osób, które w niedzielę 16 grudnia chciałyby wozić paczki do osób na terenie gminy Warka.

Wolontariat przy sklepach – kontakt tel. 665-993-663 (prośba o sms ze zgłoszeniem)

Wolontariat przy rozwożeniu – tel. 500-833-646

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.