O tym w „Kurierze” nie przeczytasz!

Oto jesteśmy! Witamy w Warka bez Cenzury!
Po wielu miesiącach obserwacji, zbierania materiałów, robienia notatek do szuflady, nadszedł moment aby zacząć ujawniać zgromadzony materiał. W niektórych kwestiach pisaliśmy również do „Kuriera Wareckiego” i mimo że były to tematy nie związane z polityką, a poruszające ważne kwestie z życia mieszkańców… to niestety Naczelny Andrzej Z. nawet nie raczył odpowiedzieć na maila. Szkoda, ale jak widać ma ważniejsze sprawy, niż kontakt ze swoimi wyborcami (piastuje stanowisko Radnego w powiecie).

Monopol władzy na lokalne media spowodował, że ciężko jest dotrzeć do informacji, które nie zawsze są po myśli władzy. Czytanie o ciągłych sukcesach, bez możliwości ich zweryfikowania zaczęło nas męczyć. Stąd dziś startujemy
z portalem, a niebawem prawdopodobnie również z gazetą.

Opiszemy wiele tematów, które mamy nadzieję Was zainteresują i zechcecie nie tylko „nas” czytać, ale i dzięki nim zaczniecie dyskusję, która ma szansę doprowadzić do zmian.
Zastanawia Was „Jakich zmian?” Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Jednak mamy nadzieję, że dzięki upublicznieniu pewnych tematów, owe sprawy nabiorą rozpędu w swej realizacji i znajdzie się dobre zakończenie. Co istotne, dobre dla społeczeństwa.

O czym będziemy pisać?
W najbliższym czasie poznacie wiele twarzy naszej lokalnej władzy. Niestety
z naszej perspektywy jest to bardzo negatywny obraz. Mając te wszystkie informację z którymi będziemy Was systematycznie zapoznawać, ciężko jest mieć inne zdanie. Oczywiście tylko krowa zdania nie zmienia. Więc jeżeli pojawią się nowe fakty i okoliczności, to nie będziemy mieli problemów z tym, aby pochwalić za działania przemyślane i rozważne.
Póki co, nie możemy od razu ujawnić wszystkiego, bo prawdopodobnie byłby to dla Was zbyt wielki szok, a chcielibyśmy uniknąć niepotrzebnych incydentów przed ratuszem;)

Już niebawem dowiecie się całej prawdy w temacie, który wraca jak bumerang przy każdych wyborach, czyli PLAŻA WARKA. Opublikujemy dokumenty opatrzone w niezbędne wnioski i komentarze. Opiszemy fakty do których udało nam się dotrzeć. Zapoznamy Was z planami inwestycyjnymi jednego
z INWESTORÓW z którym Burmistrz Warki nie chce się nawet spotkać, aby porozmawiać o możliwości przeprowadzenia wspomnianej inwestycji, czyli publicznej plaży wraz z kompleksem hotelowym, gastronomią oraz kompleksem basenowym!

To i wiele więcej już niebawem na

www.WarkaBezCenzury.pl

polub Nas na FB!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.