OGŁOSZENIE WYDAWCY – proszę nie mylić komitetów i ich programów z tym co publikujemy!

Szanowni Państwo,

pojawiło się po ostatnim artykule wiele komentarzy. Jedne na temat, inne wokół niego. Wniosek jaki się nasuwa po ich rozpatrzeniu jest jeden.

PROSZĘ NIE MYLIĆ KOMITETÓW WYBORCZYCH Z WARKA BEZ CENZURY!

Komitet wyborczy sygnowany moim nazwiskiem, to niezależne osoby z własnymi pomysłami na Warkę oraz na potrzeby mieszkańców w swoich okręgach. Wszystkich łączy chęć do zmian i chęć do działania. Z programem komitetu oraz sylwetkami poszczególnych osób można się zapoznać na stronie internetowej www.aktywniedlagminy.pl

Dodatkowo zostały przygotowane ulotki i inne materiały informacyjne, które do Państwa systematycznie docierają.

 

Jeżeli chodzi o Warka bez Cenzury.pl (również w wersji drukowanej), to jest to niezależne od tych działań narzędzie za pomocą którego staram się Państwu pokazywać, to co się dzieje w naszym regionie. Czasem są to sprawy poważne jak „reprywatyzacja”, innym razem piszemy o awarii wody. Chcę pisać o rzeczach ważnych dla lokalnej społeczności. Obecny okres przedwyborczy charakteryzuje się tym, że wypływa sporo tematów „politycznych”.

Póki co, proszę nie wrzucać do jednego „wora” komitetu, mojej kandydatury w wyborach do powiatu oraz wydawnictwa. Są to różne, niezależne od siebie sprawy.

 

Z wyrazami szacunku
Łukasz Sobieraj

PS
Komitet mimo różnicy zdań w wielu kwestiach, nadal ma się dobrze i nadal chce służyć Warce i jej mieszkańcom.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.