Darmowe szczepienia dla seniorów szybko się skończyły…

Mieszkańcy Warki zbulwersowani piszą do naszej redakcji w sprawie darmowych szczepień na grypę dla seniorów. Informacja o szczepieniach pojawiła się 13 listopada na stronie gminy. Wynika z niej że zapisywać się można od czwartku 12 listopada, jednak już w poniedziałek 16 listopada nie ma miejsc!

Postanowiliśmy zbadać sprawę. Okazuje się, że informacja o szczepieniach była dostępna na stronie ZOZ Warka (jak twierdzą pracownicy ZOZ) już 12 listopada (czwartek). Jako że szczepionek było niewiele (nie udało nam się potwierdzić ich liczby) to bardzo szybko znalazły swoich nowych właścicieli. Szczepienia będą się odbywać do 18 listopada. Jeżeli jakaś liczba szczepionek zostanie, wówczas ZOZ Warka będzie informował przez swoja stronę internetową.

Całemu zamieszaniu winny wydaje się Ratusz. Umieszczając z opóźnieniem informację o dostępnych szczepieniach dla seniorów spowodował domniemania mieszkańców iż tylko wybrani wiedzieli o szczepionce. Mamy nadzieję, że to jedyne nieścisłości w tej sprawie. Wysłaliśmy pismo do Ratusza, prosząc między innymi o informację ile szczepionek dotarło do Gminy Warka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.