Darmowy Punkt Porad założony przez Fundacje Młodzi dla Warki

Przemiła Pani z Twojego Banku zaprosiła Cię na spotkanie. Okazuję się, że jesteś wyjątkowym
Klientem i Bank przygotował dla Ciebie specjalna ofertę inni mogą tylko pomarzyć o takiej propozycji. Więc jak nie skorzystać? Konto będzie darmowe, rata niższa, jeszcze okazuje się, że stać Cię na dodatkowy program oszczędnościowy, więc dzieci poślesz na najlepsze studia, a sam pojedziesz na wymarzone wakacje. Po miesiącu przychodzi wyciąg z konta i okazuje się, że konto jednak nie jest darmowe, rata może i niższa, ale dzieci skończą studia a Ty dalej będziesz ją spłacał, zaś ten program oszczędnościowy to inwestycja na której już straciłeś…?
Brzmi znajomo?

Dlatego od dziś możesz zwrócić się z każdym pytaniem dotyczącym współpracy z Bankiem do Fundacji Młodzi dla Warki (mlodzidlawarki@gmail.com). Pamiętajcie nie ma w tej materii głupich pytań, bo właśnie te drobne niedomówienia wpływają na to, że oferta po wyjściu z Banku nie jest już taka atrakcyjna jak w chwili kiedy przedstawia nam ją pracownik Banku. Nie ma znaczenia czy dopiero planujesz wizytę w Banku i chcesz żebyśmy wskazali Ci na co zwrócić uwagę, czy już skorzystałeś z oferty i czujesz się kolokwialnie mówiąc „nabity w butelkę”.
Wyjaśnimy na co uważać, co trzeba sprawdzić, jak obliczyć koszty wynikające z oferty.
Czujesz, że Bank nie potraktował Cię odpowiednio, albo opłaty nie pokrywają się z tym co Ci obiecano? Napisz do nas, podpowiemy co możesz zrobić, pomożemy napisać pismo reklamacyjne
sprawdzimy gdzie powinieneś je przesłać.

Jak wiadomo instytucje finansowe nie zawsze są wobec nas ok. Większość z nas nie zna swoich praw i nie wie, że może się odwołać od negatywnej decyzji banku w sprawie przyznania kredytu. Tych prawnych kruczków bankowych jest zdecydowanie więcej, stąd decyzja o uruchomieniu darmowego biura porad konsumenckich. Dzisiaj doradzamy jak rozmawiać z bankiem, jednak już niebawem uruchomimy kolejne darmowe usługi z których mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Gminy Warka oraz osoby prowadzące biznes. Pomagamy wszystkim! podsumowuje Łukasz Sobieraj prezes Fundacji Młodzi dla Warki

Fundacja planuje rozszerzyć prowadzoną działalność na cały powiat. Jeżeli potrzebujesz pomocy musisz napisać maila na adres mlodzidlawarki@gmail.com, a wolontariusze postarają się niezwłocznie z Tobą skontaktować.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.